На овогодишњи конкурс Нишког креативног студија и Интернет часописа за подстицање дечјег стваралаштва „Табла“ за најбоље литерарне и ликовне радове ученика основних школа одазвало се више од 250 аутора са укупно 315 литерарних и ликовних радова.
Сви ликовни и литерарни радови са овогодишњег конкурса ће бити представљени у Интернет часопису за подстицање дечјег стваралаштва „Табла“ (сваког дана по један, тачно у подне), као и у Зборнику радова који ће изаћи у електронском облику и биће доступан свима – бесплатно.

Жири у саставу Ивана Ђукровић, песникиња, Момир Драгићевић, књижевник и Срђан Сиђа Живковић, главни уредник Табле.

У другој категорији:
1. место: Дуња Крнетић, VI-1, ОШ „Татомир Анђелић“ Мрчајевци, Србија, Ментор: професор Снежана Симеуновић.

Честитамо Дуњи и колегиници Снежани!