Табла Фест 20

На овогодишњи конкурс Нишког креативног студија и Интернет часописа за подстицање дечјег стваралаштва „Табла“ за најбоље литерарне и ликовне радове ученика основних школа одазвало се више од 250 аутора са укупно 315 литерарних и ликовних радова.
Сви ликовни и литерарни радови са овогодишњег конкурса ће бити представљени у Интернет часопису за подстицање дечјег стваралаштва „Табла“ (сваког дана по један, тачно у подне), као и у Зборнику радова који ће изаћи у електронском облику и биће доступан свима – бесплатно.

Опширније

Јесењи кутак

Осим јесењих паноа, ове године смо дошли на идеју да уредимо и јесењи кутак.

Кроз разговор са ученицима о јесени као годишњем добу и свему што карактерише и чини јесен, одлучили смо да у ходнику наше школе представимо јесен онако како она изгледа у сеоским домовима. Инспирисани јесењим бојама, плодовима и радовима, заједно са ученицима смо започели пројекат, а идеје су се рађале током реализације.

Опширније