Дана 02.06.2023. године са почетком у 12:15 часова у просторијама ОШ “Татомир Анђелић“ одржана је трибина под називом „Како сте“ у којој су учествовали ученици наше школе, родитељи, поједини наставници, учитељи, стручна служба и представници дома здравља из Чачка. На трибини су се размењена мишљења и идеје како и на који начин се може повратити васпитна улога школе и како ученици виде подршку коју јој пружа школско окружење. Разговарало се и о тренутно најзаступљенијој теми насиљу међу ученицима где су се могла чути различита гледишта и углови овог проблема. Идеја наших модератора ове трибине, а то су психолог и педагог школе :), је била да се наши ученици изјасне по овим питањима као и да чујемо како се они осећају након свега што се издешавало у нашој држави у протеклих неколико месеци. На крају трибине сви учесници су сложили да је овакав вид разговора делотворан и да ће се ова пракса наставити у будућности.