Поштовани, поводом Међународног дана борбе против сиромаштва, који се обележава 17. октобра, ОШ ,,Татомир Анђелић“ организује хуманитарну акцију под слоганом ,,Људи великог срца“. Акција је посвећена деци социјално угроженог статуса, као и њиховим породицама.
Tим за социјалну заштиту наше школе позива све људе великог срца да се одазову овом хуманом чину и донирају све оно што сматрају корисним: помоћ у виду прехрамбених производа, одеће, обуће. ,,Ваше мало, некоме значи много!“
Акција ће се спроводити у трајању од три дана 19, 20.и 21. октобра, у термину од 08:00 – 12:00 часова.
При доласку обавезно носите ваше заштитне маске, а Вашу донацију преузеће задужени наставници и помоћни радници школе на песничком тргу у школском дворишту. Улазак у школу је забрањен.