Активности наших ученика првог разреда на часу Дигитални свет, а у оквиру реализације пројекта ,,Школа будућности – ДИГИТАЛНА ШКОЛА“.
Образовање је стуб развоја сваке земље који почиње од најмлађег узраста. Савремени технички и технолошки услови омогућили су да развој образовног процеса буде све више уједначен и да сваки ученик има једнаке услове за стицање знања и вештина, без обзира на место у којем живи. Поред унапређења наставног процеса важно је да школа буде место у којем се сви осећају сигурно. Модерна опрема омогућава да и безбедносни услови у школама буду на високом нивоу.

У сарадњи са ресорним министарствима Републике Србије, Компанија НИС је донела одлуку да у 2020. години средства опредељена за реализацију пројеката у оквиру програма „Заједници заједно“ усмери на једну област: образовање – дигитализација наставног процеса и унапређење безбедносно-информационих система у образовним установама. Професори разредне наставе Слађана Маричић и Данка Петровић.

Фотографије погледајте ОВДЕ.