Од 7. до 11. новембра наша школа низом активности прославља Дан школе. Једна од активности је квиз знања који носи назив ,,Анђелићи“. У квизу знања учествовали су ученици од првог до осмог разреда. Свако одељење имало је свог представника. Такмичари су били подељени у четири групе црвени, жути, плави и зелени. Свака група имала је свог капитена. Ученици су се опробали у логичким играма, играма памћења, ребусима и осталим едукативним заврзламама у циљу што тачнијег и брзог одговора. Игром ,,Погоди скривену личност” ученици су започели квиз и подсетили се о животу и раду нашег научника Татомира Анђелића чије име носи наша школа. Решавајући игре: ,,Мозгалица, Откривалица, Математичке мозгалице, Слагалица, Погоди ко сам, Колико сам писмен, Знам да рачунам, Науке, Пирамиде, Општа култура, Асоцијације” – ученици су показали сарадњу, тимски рад, такмичарски дух и жељу за новим сазнањима. Игра, дружење и нова сазнања обележили су овај квиз знања.

У понедељак 7. новембра у нашој школи одржана је радионица калиграфије. Учествовали су талентовани ученици свих одељења од петог до осмог разреда. Калиграфија (од грчког κάλλος “лепота” + γραφή “писање”) је уметност лепог писања која води порекло из Кине. Радионицу је држао професор Радомир Левајац који је дипломирао на Факултету примењених уметности 1990. Усавршавао се у Норвешкој, радио једно време као директор маркетинга и дизајнер Народног музеја у Београду. На матичном Факултету примењене уметности три године је предавао предмет Писмо. Сада предаје у Високој школи ликовних и примењених уметности струковних студија. Сарађивао је са великим бројем маркетиншких агенција у Србији. Аутор је великог броја логотипа. Активно се бави калиграфијом и типографијом имплементирајући их у савремени дизајн. Добитник је бројних награда. Радионицу калиграфије организовала је директорка школе Весна Јевђенијевић уз сарадњу актива српског језика, актива за предмете из области уметности и вештина и стручно веће за технику и информатику.