ТАКМИЧЕЊА ШКОЛСКЕ 2013/2014.

Календар такмичења 2014.



Општинско такмичење из Физике (8. 02. 2014.)
Пласман на Окружно такмичење:
1. Ана Пејовић VI-1
- Резултати Општинско Физика 2014

Општинско такмичење из Математике (1. 03. 2014.)
Пласман на Окружно такмичење:
1. Андреа Ковачевић VIII-3

Општинско такмичење из Српског језика (8. 03. 2014.)
Пласман на Окружно такмичење:
1. Филип Јоксовић V-1, I место
2. Александра Беговић,V-2 , пласман
3.Матеја Јанковић,VI-1 , III место
4. Ана Пејовић VI-1, пласман

______________________
1. Анастасија Ракетић, VII-1, III место, без пласмана
Резултати Општинско Српски језик 2014.


Општинско такмичење из Хемије (8. 03. 2014.)
Пласман на Окружно такмичење:

1. Владимир Ристановић, VII-3, III место
2. Андрија Лишанин,VII-3 , пласман
3.Анастасија Ракетић,VII-1 , пласман
________________________________
Резултати Општинско Хемија 2014.

Окружно такмичење из Информатике (9. 03. 2014.)
(Сајт за безбедан интернет)
Пласман на Републичко такмичење су остварили :
1. Страхиња Игњовић, VIII-2, прво место
2. Данијел Шмигић, VII-3, друго место


Општинско такмичење из Биологије (15. 03. 2014.)
Освојена места:
1. Филип Јоксовић,V-1, I место, пласман на Окружно
2. Милка Баралић,V-3 , II место, пласман на Окружно
____________________________________________________
3. Александра Беговић,V-2 , III место
4. Теодора Туловић,VI-1 , II место
5. Ана Пејовић,VI-1 , III место
6. Исидор Тошић,VII-1 , II место
_______________________________
Резултати Општинско Биологија 2014.


Општинско такмичење из Историје (22. 03. 2014.)
Пласман на Окружно такмичење:
1. Стефан Шћепановић,VII-3, III место, пласман на Окружно
2. Владимир Ристановић,VII-3 , III место, пласман на Окружно
3. Михаило Миловић, VIII-1, III место, пласман на Окружно
____________________________________________________
Резултати Општинско Историја 2014.


Општинско такмичење из Географије (23. 03. 2014.)
Освојена места:
1. Марина Тошић,VIII-3, II место, пласман на Окружно
2. Драгана Ненадовић,VIII-2 , II место, пласман на Окружно
____________________________________________________
3. Сара Лазовић,VII-2 , III место
4. Анђела Тадић,VIII-3 , III место
5. Mилош Радивојевић,VIII-2 , III место
_______________________________
Резултати Општинско Географија 2014.


Окружно такмичење из Српског језика (5. 04. 2014.)

1. Ана Пејовић VI-1, III место
_______________________________
Резултати Окружно Српски језик 2014
.


Окружно такмичење из Биологије (12. 04. 2014.)

1. Филип Јоксовић, V-1, III место
_______________________________
Резултати Окружно Биологија 2014
.