Основна школа
"Татомир Анђелић "
у Мрчајевцима ово име носи од 1. 09. 2005.
Пре тога школа се звала "Милан Милошевић - Ћопо "

Наша школа је највећа сеоска основна школа у општини Чачак и има своју богату историју:

Школа има преко 60 запослених и 6 издвојених (четвороразредних) одељења поред матичне школе у Мрчајевцима.
- Издвојена одељења су у местима: Мојсиње, Остра, Доња Горевница, Катрга, Бечањ и Вујетинци.

Оnline курсеви енглеског језика
Драги ђаци,
Обавештавамо Вас да смо поводом почетка нове школске године у сарадњи са компанијом LINK group обезбедили бесплатне оnline курсеве енглеског језика.
Savremena osnovna škola као део компаније LINKgroup овим курсевима пружају одличну прилику ђацима који желе да усаврше и унапреде своје знање енглеског језика да постану што успешнији у даљем образовању и касније у послу.
Уколико сте ђак V-VIII разреда и желите да унапредите своје знање енглеског језика позивамо Вас да се пријавите за бесплатан оnline курс енглеског језика код свог наставника који ће одлучити ко ће добити могућност за похађање ових курсева.
Уколико будете били један од добитника, добићете поклон код са којим остварујете право на бесплатан курс. Након што добијени код унесете на страни пријаве добићете на мејл сва потребна упутства за похађање изабраног оnline курса. Позивамо све ђаке да се активно укључе у усавшавање знања енглеског језика како би тиме себи отворили што више могућности за даље образовање и развој каријере.

Пријем ученика 1. и 5. разреда организоваће се у понедељак, 31.8.2020. године, код нове школске зграде. За ученике 1. разреда у 10:00 часова, а за ученике 5. разреда у 11:00 часова. Ученици ће се упознати са разредним старешинама и са начином организације образовно-васпитног рада, поштујући све прописане епидемиолошке мере. Добро нам дошли!

СТРУЧНО УПУТСТВО ЗА СПРОВОЂЕЊЕ УПИСА УЧЕНИКА У СРЕДЊУ ШКОЛУ

РАСПОРЕД НАСТАВЕ НА РТС3

РАСПОРЕД ПИСМЕНИХ И КОНТРОЛНИХ ЗАДАТАКА ЗА ШКОЛСКУ 2019/2020. ГОДИНУ
Распоред писмених и контролних задатака од I до IV разреда - Мрчајевци
Распоред писмених и контролних задатака од I до IV разреда - издвојена одељења
Распоред писмених и контролних задатака од V до VIII разреда

slavski kolac
skolski hor
nova zgrada
kuhinja

Srpski jezik - test

crkveni kalendar

kolaz4
SMS дана:
Наставник дана:
Мисао дана :
© ОШ Мрчајевци 2006 - 2018.