Школски зелени прес 2020.

На ШЕСТОМ конкурсу „Школски зелени прес 2020.“ у организацији ЕКОЛОШКОГ УДРУЖЕЊА „ЗЕЛЕНО ПИТАЊЕ“ из Новог Сада учествовале су 93 школе и преко 300 ученичких радова.
Ученици наше школе који су похваљени и чији су се радови издвојили су:
– Дуња Крнетић 6. разред, за литерарни рад: „Чувај планету“. Ментор Благица Недељковић.

Школа будућности – ДИГИТАЛНА ШКОЛА

Активности наших ученика првог разреда на часу Дигитални свет, а у оквиру реализације пројекта ,,Школа будућности – ДИГИТАЛНА ШКОЛА“.
Образовање је стуб развоја сваке земље који почиње од најмлађег узраста.

Опширније

Млади чувари српске народне културе

Ученик наше школе Стефан Бојовић, 2. разред, освојио је треће место на Међународном литерарном конкурсу ,,Млади чувари српске народне културе 2020.“ за састав ,,Мој предак светлог лика“. Ментор професор Слађана Вукосављевић. Честитамо 👏❤️  Опширније

Међународни дан људских права

„Сва људска бића рађају се слободна и једнака у достојанству и правима“ Међународни дан људских права обележава се данас, 10. децембра, широм света. На линку можете прочитати више о обележавању овог дана. https://ljudskaprava.gov.rs/…/medunarodni-dan-ljudskih-prava.